Jaunumi 2011 /

Vides izglītības nodarbība „Dzīvo zaļi” Āgenskalna sākumskolā

Atpakaļ

Šī gada 8. jūnija pēcpusdienā „Zaļā josta” kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu viesojās Āgenskalna sākumskolā, pulcējot mazākos skolas audzēkņus uz vides izglītības nodarbību „Dzīvo zaļi”.

Vides izglītības nodarbību iesāka Ezītis Jostiņš, aicinot bērnus uz diskusiju. Jostiņš ar bērniem apsprieda tādas tēmas kā pareiza atkritumu šķirošana, atkritumu šķirošanas nepieciešamība un nozīme, kā arī atgādināja bērniem, kā noris atkritumu apsaimniekošana un sašķiroto atkritumu pārstrāde otrreizējās izejvielās. Bērni ar prieku klausījās Jostiņa stāstījumā un aktīvi iesaistījās diskusijā, cenšoties parādīt savas vides zināšanas.

Nodarbības otrā puse tika veltīta praktiskām nodarbībām, ar spēļu un uzdevumu palīdzību nostiprinot un paplašinot apgūtās zināšanas un šķirošanas iemaņas. Jostiņš aicināja bērnus pierādīt savas iemaņas šķirošanā, savstarpēji sacenšoties atkritumu šķirošanā uz laiku. Labāko laiku uzrādīja Gustavs, kas atkritumus sašķiroja 2 minūtēs un 6 sekundēs. Gustavs bija pats pirmais spēlētājs un viņa sasniegto rekordu nevienam neizdevās pārspēt.