Jaunumi 2016 /

Vides izglītības spēles un Ezis Jostiņš Vivus.lv MTB maratonā Talsos

Atpakaļ

Svētdien, 26. jūnijā, Talsu apkārtnes atpūtas bāzē Kamparkalns norisinājās jau ceturtais Vivus.lv MTB maratona posms, kas šoreiz bija īpašs ar pēcsvētku noskaņu un attiecīgām aktivitātēm, tai skaitā Līgu un Jāņu godināšanu, ugunskura degšanu utt. Maratona distancē uzvaras laurus plūca Oskars Muižnieks (Sportlife Cycling Team), aiz sevis atstājot Ivaru Prokofjevu (ZZK) un Pēteri Janevicu (Sportlife Cycling Team).

„Zaļā josta”, kā ierasts, sniedza ieguldījumu vides izglītības pasākumos, kas Vivus.lv MTB maratonam jau kļuvuši par zināmu firmas zīmi, godājot tieši šo seriālu kā videi draudzīgāko. Jau no paša rīta bērniem un viņu vecākiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par atkritumu šķirošanu, piedaloties interesantā spēlē „Zaļā jostas” teltī. Nu jau raksturīgi, ka ne tikai bērni, bet arī vecāki ar lielu interesi cenšas izprast, kāpēc jāšķiro atkritumi, tāpat spēles gaitā uzzina, kas tiek izgatavots no pārstrādātajiem šķirotajiem atkritumiem.

Neatņemama LIMPO Bērnu brauciena daļa ir iesildīšanās ar Ezi Jostiņu, kas, spītējot tveicei, pulcēja krietnu dalībnieku skaitu. Tāpat Jostiņš dalījās ar zināšanām par atkritumu šķirošanu, aicinot bērnus arī savu sacensību laikā izlietotās ūdens pudeles mest tām paredzētajā konteinerā. Protams, kā vienmēr neizpalika arī fotografēšanās ar Ezi un Jostiņa uzmundrinājumi pirms mazo censoņu startiem.

Turpinot veiksmīgo sadarbību, „Zaļā josta” arī šajā sezonā piedalīsies visos maratona posmos. Nākamie posmi:

5. posms 24.07.2016. – Smiltene

6. posms 07.08.2016. – Cēsis

7. posms 10.09.2016. – Ape / Vastse Roosa (Igaunija)

Rezultāti, foto, jaunumi un reģistrācija: www.mtb-maratons.lv