Jaunumi 2015 /

Vivus.lv MTB maratona Talsu posmā Jostiņš joprojām favorīts

Atpakaļ

Svētdien, 28. jūnijā Talsu apkārtnē, Kamparkalnā laika apstākļi  lutināja Vivus.lv MTB Maratona dalībniekus un daudzos līdzjutējus. Ar jaunumiem bagātajā 56 kilometru garajā distancē uzvarētājs izšķīrās tikai Kamparkalna nogāzēs. Maratona distancē uzvaras laurus plūca Oskars Muižnieks (Sportlife Cycling Team), sieviešu konkurencē pirmā finišēja Katrīna Jaunslaviete (eBike Machine), savukārt pusmaratona distancē vīriem pirmo vietu ieguva Toms Knostenbergs (Sportlife Cycling Team), savukārt ātrākā dāma izrādījās Ieva Strēle (Sportlife Cycling Team).

Kamēr maratona un pusmaratona dalībnieki dalīja viņiem tik svarīgās vietas uz pjedestāla, jaunākie censoņi adrenalīna un azarta pilni devās savā distancē – LIMPO bērnu braucienā. Nemainīgi būtiska sastāvdaļa pirms sacensībām bija eža Jostiņa vadītā iesildīšanās, kas pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu un nu jau ir kļuvusi par centrālo notikumu paralēli sacensībām un neatņemamu LIMPO bērnu brauciena daļu. Mazie sportisti savu pieķeršanos ezim izrādīja arī ar nemitīgo vēlēšanos nofotogrāfēties ar Jostiņu.

Kamparkalnā tika organizēta arī “Zaļā josta” vides izglītības spēle, kura paredz atkritumu šķirošanas imitāciju. Bērni ar prieku iesaistījās spēlē, metot bumbiņas ar atkritumu nosaukumiem tām paredzētajos konteineros. Balvās bērniem tika izsniegti vides izglītības materiāli, par kuru lietderību atzinīgi izteicās gan bērni, gan viņu vecāki, palūdzot cita veida materiālus, ja iepriekšējos posmos ieguvuši tādus pašus.

Turpinot iesākto un papildinot savu pienesumu vides izglītībā, “Zaļā josta” sadarbosies ar Vivus.lv MTB maratonu arī pārējos maratona posmos:

5. posms 12.07. Smiltene

6. posms 09.08. Cēsis

7. posms 12.09. Ape