Jaunumi 2016 /

“Zaļā josta” aicina uz vides izglītības aktivitātēm Vivus.lv MTB maratona jubilejas sezonā – pirmais posms jau šo svētdien

Atpakaļ

Svētdien, 17. aprīlī, Ventspils Piedzīvojumu Parkā notiks kalnu divriteņu sacensību seriāla Vivus.lv MTB maratons pirmais posms. Ventspils nu jau tradicionāli ir kļuvusi par mājvietu šī seriāla sākuma posmam. Kā skaidro Vivus.lv MTB maratons seriāla organizators Mairis Levans: “Ventspils ir ļoti pateicīga vieta kalnu divriteņu maratona organizēšanai agrā pavasarī, jo varam gandrīz ar 100% garantiju būt droši, ka sniegs aprīlī jau būs nokusis. Tāpat Ventspils Piedzīvojuma parka infrastruktūra un slēpošanas kalns ir ļoti pateicīgs velosacensību organizēšanai.” 

Tāpat kā visus iepriekšējos gadus, Vivus.lv MTB maratons notiks 7.posmos visā Latvijā, kuros tiks noskaidroti labākie braucēji gan katrā posmā, gan absolūtajā vērtējumā, gan arī savās vecuma grupās.

Kā jau ierasts, arī “Zaļā josta” ir viens no maratona atbalstītājiem un nodrošina ne tikai vides izglītības aktivitātes katrā posmā, bet arī Eža Jostiņa aktīvu dalību pasākumā. Arī šajā sezonā Jostiņa ierašanās plānota kā viens no centrālajiem LIMPO Bērnu brauciena pasākumiem, kur tiks vadīta gan iesildīšanās ar Jostiņu, gan nodrošināts atbalsts mazākajiem sportistiem distances startā un finišā.

Šo svētdien Ventspilī, protams, satiksim Jostiņu un turpināsim informēt interesentus par to, kā rūpēties par apkārtējo vidi un padarīt savu dzīvesstilu videi draudzīgāku. Tiekamies!