Jaunumi 2010 /

„Zaļā josta” aicina visus Zvejnieksvētku apmeklētājus apmeklēt vizuālās mākslas vides izglītības izstādi

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” vizuālās mākslas izstāde „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu” turpina savu ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Sākot ar šo nedēļas nogali – 10. jūliju – nākamās nedēļas ietvaros izstāde būs apskatāma Lapmežciema Tautas namā (Lapmežciemā, Liepu ielā 2), kur tā priecēs Zvejnieksvētku dalībniekus un apmeklētājus, domes deputātus, kā arī visus vietējos iedzīvotājus un viesus.

Tā kā Zvejnieksvētki ik gadu pulcē neskaitāmu apmeklētāju skaitu, „Zaļā josta” aicina visus svētku apmeklētājus un pilsētas viesus iegriezties Tautas namā, lai uz brīdi ļautos „zaļām” pārdomām par apkārtējās vides saudzēšanu un atkritumu šķirošanu.

Izstāde „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu” tapusi tāda paša nosaukuma vizuālās mākslas konkursa ietvaros, kas norisinājās Vislatvijas mērogā šī gada pavasarī. Izstādē apkopoti skaistākie konkursa ietvaros tapušie darbi – konkursa laureātu darbi, kā arī žūrijas simpātijas balvu ieguvēju darbi, kā arī tiem klāt pievienotie bērnu komentāri un rakstiski ieteikumi, kā saudzēt dabu.

Izstādes „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu” ceļojums pa Latviju turpināsies arī augustā, kā arī rudens mēnešos. Par turpmākajiem izstādes pieturas punktiem ziņosim laika gaitā.