Jaunumi 2015 /

“Zaļā josta” Burtiski burvīgajā burziņā Vērmanes dārzā

Atpakaļ

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vērmanes dārzā Rīgā no šī gada 7. jūlija līdz pat nedēļas beigām – 12. jūlijam – visu dienu garumā norisināsies Burtiski burvīgs burziņš Vērmanes dārzā. Tā laikā darbosies Latvijas Vides izglītības organizāciju, centru, muzeju, interešu izglītības centru radošās darbnīcas. Apmeklētājiem būs iespēja darboties radošajās vides darbnīcās, spēlēt vides izziņas spēles un pārbaudīt savas spējas un zināšanas par dabu dažādos konkursos un atrakcijās. Ar detalizētu Vērmanes dārza aktivitāšu programmu iespējams iepazīties Svētku mājas lapā http://dziedundejo.lv/programma/burtiski-burvigs/.

Burtiski burvīga burziņa ietvaros 8.jūlijā no plkst. 15.00 līdz 17.00 arī “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Vides pakalpojumu grupu” ir sagādājusi Vērmanes dārza apmeklētājiem virkni aizraujošu un izzinošu vides spēļu un konkursu.

Lieliem un maziem svētku apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja kopīgi uzspēlēt vides izglītības galda spēles, kuru laikā tiek pārbaudītas un uzlabotas spēlētāju atkritumu šķirošanas praktiskās iemaņas, kā arī būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas un veiklību Trāpīgajā atkritumu šķirošanas spēlē, kuras laikā spēlētājiem būs ne tikai jābūt veikliem un trāpīgiem, bet arī jāpārzina atkritumu šķirošana un jāzina, kurā dalītās vākšanas konteinerā ir jāmet katrs atkritumu veids. Neiztrūkstoši darbosies arī mehāniskā atkritumu šķirošanas spēle “Šķiromāns Zigis”, kas atraktīvā veidā parāda spēlētājiem, cik jautri, ātri un vienkārši iespējams ikdienā šķirot plastmasas pudeles.

“Zaļā josta” novēl visiem Dziesmu un deju svētku dalībniekiem lieliski pavadīt Svētku dienas, vienlaikus neaizmirstot par vides saudzēšanu un atkritumu šķirošanu, lai svētki cilvēkiem spētu sniegt arī svētkus Dabai.

Gaidīsim visus Svētku dalībniekus Vērmanes dārzā! Lai līksmi, skanīgi un videi draudzīgi Svētki!

Papildus informācija:
Ilze Liepa-Balode

“Zaļā josta” pārstāve

Tālr. 67808112

E-pasts konkurss@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv