Jaunumi 2015 /

Zaļā josta ciemos pie Zvejniekciema vidusskolas 7. klases audzēkņiem

Atpakaļ

Saulainā 25. februāra dienā „Zaļās jostas” pārstāvji devās Saulkrastu virzienā – uz Zvejniekciema vidusskolu. Brauciena mērķis bija tikšanās ar SIA “Clean R” un “Zaļā josta” rīkotā video konkursa uzvarētājiem un viņu apbalvošana. Zvejniekciema vidusskolas 7. klases skolēnu iesūtītais video šajā konkursā ieguva pirmo vietu.

Viesošanās laikā tika pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar atkritumu šķirošanu un to, kāpēc šķirošana ir tik svarīga. Tika uzspēlēta arī improvizēta erudīcijas spēles “Vai gribi būt miljonārs?” versija, kurā visi jautājumi bija par un ap atkritumiem. Spēles gaitā tika noskaidrots, ka skolēni ir labi informēti par atkritumu šķirošanu un to dara arī skolā un mājās. Tieši šī klase arī atbildīga par atkritumu šķirošanas iespējām skolā. Viesošanās laikā noskaidrojām, ka pie video filmēšanas savu roku pielikusi arī klases audzinātāja – Santa Tinkusa.

Pasākuma noslēgumā protams neiztika arī bez balvām – SIA “Clean R” sarūpētām skolas somām ar dažādām skolēniem noderīgām lietām.