Jaunumi 2016 /

“Zaļā josta” ielūdz izglītības iestādes apmeklēt vides festivālu “Mēs par tīru Latviju!”

Atpakaļ

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, “Zaļā josta” aicina 2015./2016. mācību gadā izsludināto izlietoto bateriju, makulatūras un nolietotās elektrotehnikas vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!” visus dalībniekus pieteikties dalībai ikgadējos Zaļās Jostas Lielās balvas svētkos.

Šogad tie notiks ar nosaukumu Vides festivāls “Mēs par tīru Latviju!”. Norises laiks un vieta – 2016.gada 27. maijs (piektdiena), Rīgā, Lucavsalas atpūtas parkā no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Dalību lūdzam reģistrēt līdz piektdienai – šā gada 20.maijam, aizpildot anketu sekojošā interneta adresē: http://visidati.lv/aptauja/1175342349/1/

Vides festivāla “Mēs par tīru Latviju!” mērķis ir radīt īpašus svētkus, sagādājot prieku ikvienam konkursu dalībniekam, kas visa mācību gada garumā ar praktiskiem darbiem ir rūpējies par Latvijas vides un dabas resursu saudzēšanu.

Lielie noslēguma svētki kā parasti būs pilni ar pārsteigumiem – sākot ar to, ka to vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Lauris Reiniks un Samanta Tīna, un, beidzot ar to, ka, kā ik gadu, noslēguma svētkos piedalīsies vairāk nekā 40 dažādas vides un bērnu izglītības jomās aktīvas organizācijas, uzņēmumi un iestādes, kas pasākuma laikā paralēli skatuviskajai norisei piedāvās dažādas bezmaksas izziņas un radošās darbnīcas, paraugdemonstrējumus un sportiskas aktivitātes, kā arī būs īpaša drošības sala, kurā festivāla dalībnieki apgūs iemaņas pareizai rīcībai dažādās ārkārtas situācijās, īpaši pievēršot uzmanību drošībai vasarā.

Festivālā tiks gādātas arī par dažādām papildu balvām un pārsteigumiem visiem svētku dalībniekiem.

Pasākuma centrā neiztrūkstoši būs arī konkursu uzvarētāju godināšana un apbalvošana!

  • Uz svētkiem aicinātas ierasties izglītības iestādes centralizēti, kā arī bērni ar vecākiem individuāli.
  • Vides festivāls “Mēs par tīru Latviju!” notiek BEZ maksas.
  • Dalībnieku skaits no vienas mācību iestādes netiek ierobežots.
  • Makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!” dalībnieki, no kuru mācību iestādēm makulatūru izveda SIA “LĪGATNES PAPĪRS”, būs iespēja saņemt zīmēšanas vai biroja papīru pasākuma laikā, Lucavsalā. Reģionos, kurus apkalpo SIA “CLEAN R” un SIA “AP KAUDZĪTES” papīra saņemšana notiks uz vietas reģionā, sazinoties ar attiecīgo apsaimniekotāju.
  • Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz e-pastu: konkurss@zalajosta.lv
  • Precīzu informāciju par nokļūšanas iespējām u.c. tiks izsūtīta nedaudz vēlāk.