Jaunumi 2017 /

“Zaļā josta” ielūdz uz bērnu vides festivālu “Tīrai Latvijai!”

Atpakaļ

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, “Zaļā josta” aicina 2016./2017.mācību gadā izsludināto izlietoto bateriju un makulatūras vākšanas konkursu, kā arī radošā papīra pārstrādes konkursa un Jaunpils Kustību festivāla visus dalībniekus pieteikties dalībai ikgadējā vides festivālā “Tīrai Latvijai!”.

Norises laiks un vieta – 2017.gada 26.maijs (piektdiena), Tērvete, no plkst. 10:00 līdz 16:00. Apbalvošanas sākums plkst. 12:00.

Dalību lūdzam reģistrēt līdz piektdienai, šā gada 19. maijam, aizpildot anketu šeit.  

Vides festivāla “Tīrai Latvijai!” mērķis ir radīt īpašus svētkus, sagādājot prieku ikvienam konkursu dalībniekam, kas visa mācību gada garumā ar praktiskiem darbiem ir rūpējušies par Latvijas vides un dabas resursu saudzēšanu.

Festivāls kā katru gadu būs piesātināts ar pārsteigumiem – sākot ar to, ka to vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Lauris Reiniks un Elza Rozentāle, un beidzot ar to, ka, kā ik gadus, noslēguma svētkos piedalīsies vairāki desmiti dažādu vides un bērnu izglītības jomās aktīvu organizāciju, uzņēmumu un iestāžu. Tās pasākuma laikā paralēli skatuviskajai norisei piedāvās dažādas bezmaksas izziņas un radošās darbnīcas, paraugdemonstrējumus un sportiskas aktivitātes, kā arī būs īpaša drošības sala, kurā festivāla dalībnieki apgūs iemaņas pareizai rīcībai dažādās ārkārtas situācijās, īpaši pievēršot uzmanību drošībai vasarā.

Festivālā tiks gādātas arī par dažādām papildu balvām un pārsteigumiem visiem svētku dalībniekiem.

Pasākuma centrā neiztrūkstoši būs arī konkursu uzvarētāju godināšana un apbalvošana!

  • Uz svētkiem aicinātas ierasties izglītības iestādes centralizēti, kā arī bērni ar vecākiem individuāli.
  • Vides festivāls “Tīrai Latvijai!” notiek BEZ maksas.
  • Dalībnieku skaits no vienas mācību iestādes netiek ierobežots.
  • Makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!” dalībnieki, no kuru mācību iestādēm makulatūru izveda SIA “LĪGATNES PAPĪRS” būs iespēja saņemt zīmēšanas vai biroja papīru pasākuma laikā, Lucavsalā. Reģionos, kurus apkalpo SIA “CLEAN R” un SIA “AP KAUDZĪTES” papīra saņemšana notiks uz vietas reģionā, sazinoties ar attiecīgo apsaimniekotāju.
  • Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz e-pastu: konkurss@zalajosta.lv
  • Precīzu informāciju par nokļūšanas iespējām u.c. tiks izsūtīta nedaudz vēlāk.

 

Plašāka informācija: Ilze Liepa-Balode, 67808112, konkurss@zalajosta.lv

 

Vides festivāls notiek jau vairāk nekā 10 gadus. Ieskatam saites uz pēdējo gadu aprakstiem:

2016.g. – http://lzj.lv/lv/vairak-neka-5000-bernu-no-visas-latvijas-apmekleja-zalas-jostas-vides-festivalu-mes-par-tiru-latviju

2015.g. – http://lzj.lv/lv/sigulda-aizvadits-krasns-vides-festivals-tirai-latvijai

2014.g. – http://lzj.lv/lv/aizvaditi-zalas-jostas-kampanu-tirai-latvijai-lielie-nosleguma-svetki-zalas-jostas-izlaidums