Jaunumi 2016 /

„Zaļā josta” klientiem piedāvā unikālu Rokasgrāmatu DRN uzskaites organizēšanā uzņēmumā

Atpakaļ

Veicinot korektu atkritumu apsaimniekošanas sistēmas darbību, „Zaļā josta” izstrādājusi Rokasgrāmatu dabas resursu nodokļa uzskaites organizēšanā uzņēmumā. Rokasgrāmatā sniegta izsmeļoša informācija par visu, kas attiecas uz iepakojuma, vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu, videi kaitīgu preču, kā arī elektroiekārtu uzskaiti uzņēmumā. Rokasgrāmata bez maksas pieejama tikai „Zaļā josta” klientiem.

„Lai apsaimniekošanas sistēma strādātu efektīvi, ikvienam tās dalībniekam ir jābūt zinošam un kompetentam, kā arī godprātīgi jāveic savi pienākumi,” skaidro SIA „Zaļā josta” valdes priekšsēdētājs Jānis Lapsa, „tāpēc „Zaļā josta” regulāri veic savu klientu bezmaksas apmācības, rīko kursus un seminārus, sniedzot viņu darbā tik būtisko informāciju un apmācot uzņēmumu darbiniekus. Diemžēl ne vienmēr visi klienti pagūst apmeklēt mūsu rīkotos izglītojošos pasākumus, īpaši, ja tādēļ ir jābrauc uz Rīgu no tālākām Latvijas vietām. Tādēļ esam raduši risinājumu un visu būtiskāko uzskaites informāciju apkopojām rokasgrāmatas formātā, padarot to pieejamu visiem mūsu klientiem.”

Rokasgrāmata elektroniskā formātā nodota „Zaļā josta” klientu lietošanā un par to saņemta virkne pozitīvu atsauksmju. Ja kādu iemeslu dēļ Jūsu uzņēmums vēl nav saņēmis Rokasgrāmatu dabas resursu nodokļa uzskaites organizēšanā uzņēmumā, lūgums savu eksemplāru pieprasīt, zvanot pa tālruni 67607880 un nosaucot uzņēmuma nosaukumu un sadarbības līguma numuru.