Jaunumi 2018 /

“Zaļā josta” Pārdaugavas svētku apmeklētājus iesaistīs unikālā mandalu dekoru izgatavošanas darbnīcā un vides izglītības spēlēs

Atpakaļ

Šo sestdien, 19. maijā, no plkst. 12.00 Arkādijas parkā Rīgā norisināsies Pārdaugavas svētki, kuru ietvaros “Zaļā josta” apmeklētājus iesaistīs unikālā mandalu dekoru izgatavošanas darbnīcā un vides izglītības spēlēs. “Zaļā josta” Pārdaugavas svētku apmeklētājus gaidīs no plkst. 12.00 līdz 16:30, lai aicinātu iegrimt daudzveidīgajā un aizraujošajā otrreizējo izejvielu pārstrādes procesā.

Šogad “Zaļā josta piedalīsies” šajos svētkos un aicinās apmeklētājus izgatavot krāsainas, unikālas mandalas no lietotiem CD diskiem, kas vēlāk mājās kalpos par unikālu dekoru un atgādinājumu, ka pirms izmešanas ir jāpārliecinās par otras dzīves došanas iespējām šim priekšmetam.

Savukārt aktīvākajiem svētku apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt savas atkritumu šķirošanas iemaņas, iesaistoties atraktīvajās “Zaļā josta” vides izglītības spēlēs. “Zaļā josta” talismans un dabas draugs Ezītis Jostiņš arī apmeklēs Pārdaugavas svētkus, lai palīdzētu mazākajiem svētku dalībniekiem iesaistīties un pārbaudīt savu veiklību un ātrumu atkritumu šķirošanas spēlēs.

Par pareizām atbildēm un īpašiem sasniegumiem vides spēlēs dalībnieki varēs izcīnīt ekoloģiskas piemiņas balvas. Dalība darbnīcā ir bez maksas.

Ja vēl neesiet izlēmuši, ko darīt brīvdienās, tad gaidīsim Jūs svētkos uz kopīgu radošu un izzinošu kopā būšanu.