Jaunumi 2010 /

„Zaļā josta” piedalās izstādē „Uzņēmēju dienas 2010” Daugavpilī

Atpakaļ

„Zaļā josta” no š.g. 22.oktobra līdz 23.oktobrim piedalījās izstādē „Uzņēmēju dienas 2010” Daugavpilī. SIA „Zaļā josta” tirdzniecības vadītāji Irita Arharova un Mārtiņš Eglīte iepazīstināja izstādes dalībniekus ar uzņēmuma mērķiem, darbības sfēru videi kaitīgo preču atkritumu, izlietotā iepakojuma un vienreizlietojamo galda trauku un piederumu apsaimniekošanas jomā.

Apmeklētāji tika iepazīstināti arī ar jaunāko informatīvi – izglītojošo materiālu iedzīvotājiem „Uzzini, izvēlies, piedalies!”, kurā sniegta vispārējā informācija par atkritumu kaitīgo ietekmi uz vidi, ja tie netiek pareizi apsaimniekoti, par pārstrādei izmatojamiem atkritumiem – to pareizu šķirošanu un pārstrādes iespējām.

Izstādes ietvaros biedrības „Latvijas Zaļā Josta” valdes priekšsēdētāja Velga Vilciņa piedāvāja uzņēmējiem un citiem interesentiem apmeklēt un noklausīties divus seminārus par tēmām „Kā uzņēmums var samazināt savus izdevumus un nemaksāt dabas resursu nodokli par iepakojumu, vienreizlietojamiem galda traukiem un piederumiem, videi kaitīgām precēm” un „Aktuālākās normatīvo aktu prasības par dabas resursu nodokļa piemērošanu iepakojumam, vienreiz lietojamiem galda traukiem un piederumiem, videi kaitīgām precēm un to apsaimniekošanu”.

Semināra prezentācijas krievu valodā ir iespējams aplūkot zemāk: