Jaunumi 2016 /

„Zaļā josta” piedalīsies Šķirošanas svētkos Meiju ielā 2, Rīgā

Atpakaļ

2016. gada 15. augustā „Zaļā josta” ar atraktīvu plastmasas pudeļu šķirošanas spēli piedalīsies SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un SIA “Clean R” organizētajos Šķirošanas svētkos Rīgā. Svētki veltīti eksperimentāla projekta – „Rīgas paraugmāja” – atklāšanai. Projekta laikā izvēlētās ēkas Meiju ielā 2, Rīgā, iedzīvotāji iesaistīsies aktīvā un pareizā atkritumu apsaimniekošanā, palielinot pareizi sašķirotu atkritumu īpatsvaru, tādējādi samazinot izmaksas par sadzīves nešķiroto atkritumu izvešanu, rūpējoties par apkārtējo vidi un vienlaikus cīnoties par noderīgām balvām.

Šķirošanas svētki norisināsies šī gada 15.augustā plkst. 18:00 mājas pagalmā Juglā – Meiju ielā 2, Rīgā. Pasākuma ietvaros ikviens mājas iedzīvotājs varēs piedalīties aktivitātēs un saņemt dažādas balvas, kā arī saņemt noderīgus informatīvos materiālus gan par atkritumu šķirošanu, gan par projekta norisi un dalības nosacījumiem. Dalība svētkos un visas aktivitātes norisināsies bez maksas.

Aicinot iedzīvotājus iesaistīties atraktīvā plastmasas pudeļu šķirošanas spēlē, Šķirošanas svētku laikā „Zaļā josta” kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu mudinās paraugmājas iedzīvotājus visa projekta gaitā aktīvi šķirot atkritumus, darot to ar prieku un azartu. Svētku ietvaros iedzīvotāji varēs saņemt „Zaļā josta” izstrādātus vides izglītības materiālus par pareizu atkritumu šķirošanu.