Jaunumi 2013 /

„Zaļā josta” vides projektu 18. valsts olimpiādes laureātiem dāvina ekskursiju uz Botānisko dārzu

Atpakaļ

Noslēgusies Vides projektu 18. valsts olimpiāde, kas tika rīkota ar mērķi mācīt skolēnus dzīvot saskaņā ar apkārtējo vidi, saprātīgi izmantojot tās resursus, un dot iespēju izstrādāt vides projektus. Olimpiādē piedalījās 8.-12. klases skolēni ar saviem individuālajiem darbiem, piedāvājot risinājumu kādai vides problēmai.

Vides projektu 18.valsts olimpiādes uzvarētāji un 1. vietas ieguvēji ir Rūdolfs Pļaviņš no Pumpuru vidusskolas 8.klases un Ilja Leiko no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 11.klases. Pirmās vietas ieguvēji ar saviem darbiem devās uz Turciju un piedalījās 21.starptautiskajā Vides projektu olimpiādi.

Otrās vietas ieguvēji ir Asnāte Zirne no Druvienas pamatskolas 8.klases, Mārtiņš Bērziņš no Aizputes vidusskolas 11.klases un Lauris Šīmanis no Vaiņodes vidusskolas 12.klases.

Godpilnās 3.vietas ieguvēji ir Elīna Baranovska no Zemgales vidusskolas 8.klases, Anna Lopatina no Rīgas 88.vidusskolas, Anda Batarāga no Rudzātu vidusskolas 11.klases un Elīna Baltskara no Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases

 „Zaļā josta”, pateicoties par ieguldīto laiku vides izglītības apgūšanā, dāvina konkursa laureātiem ekskursijas uz Latvijas Universitātes Botānisko dārzu un Tropu tauriņu māju. Laureātu apbalvošana notiks 2013. gada 29. maijā A/S „Latvijas valsts meži” telpās, Rīgā, Kristapa ielā 30, plkst. 12.00. Pēc tam

Vides projektu 18.valsts olimpiādes laureātu apbalvošana notiks 2013.gada 29.maijā A/S „Latvijas valsts meži” telpās, Rīgā, Kristapa ielā 30, plkst. 12.00. „ Zaļā josta” olimpiādes laureātiem dāvina Latvijas Universitātes Botāniskā dārza un Tropu tauriņu mājas apmeklējumu. Ekskursijas sākums plkst.13.45.