Jaunumi 2015 /

“Zaļā josta” viesojas Rēzeknes Vides izglītības pasākumā “Savā Latvijā mēs varam dzīvot ATBILDĪGI!’’

Atpakaļ

Trešdien, 4.novembrī “Zaļā josta” ar lekciju un vides spēļu darbnīcu viesojās Rēzeknē, kur SIA “ALAAS”, sadarbībā ar Latgales Ekoskolām, organizēja interaktīvu pasākumu vides izglītībā “Savā Latvijā mēs varam dzīvot atbildīgi!”

Pasākums notika Latvijas Ekoskolu Globālās rīcības dienu ietvaros un tajā piedalījās Rēzeknes pilsētas un novada 6. – 12.klašu skolēni. Ar šo pasākumu organizatori ieskandināja patriotisko novembra mēnesi un mudināja pasākuma dalībniekus padomāt par to, cik svarīgi ir savā Latvijā dzīvot, rīkoties un būt atbildīgiem.

Vides diena “Savā Latvijā mēs varam dzīvot atbildīgi!” tika organizēta trīs daļās, kur pirmajā daļā bērni un jaunieši apguva zinības vides jomā un mācījās kā ikdienā ar savu paradumu maiņu iespējams darīt videi un dabai draudzīgus darbus, piemēram, šķirot atkritumus, taupīt dabas resursus un pareizi izmantot zaļo tehnoloģiju piedāvātās iespējas.

Otrajā pasākuma daļā notika radošās darbnīcas un ikviens varēja izspēlēt dažādas vides izziņas spēles. Noslēdzošajā – trešajā daļā tā dalībnieki kopīgi radīja un pieņēma “Mēs Tev – Latvija!”.