Jaunumi 2009 /

Zaļais tirdziņš

Atpakaļ

2009. gada 7. martā SIA „Zaļā josta” ezītis Jostiņš visas dienas garumā aktīvi darbojās un izklaidēja bērnus Rīgā, pie Kongresu nama notikušajā Zaļajā tirdziņā. Ezītis Jostiņš devās ar bērniem rotaļās, piedalījās zīmējumu veidošanā un aicināja izmēģināt savus spēkus rokdarbos.

SIA „Zaļā josta” ezītis Jostiņš aicināja ikvienu tirdziņa apmeklētāju atbalstīt pašmāju zemniekus, kas dabiskā veidā gatavo ekoloģiski tīru un pats galvenais tepat pie mums Latvijā augušu gardu un veselīgu pārtiku.

Zaļajā tirdziņā pulcējās aptuveni 40 zemnieki no dažādiem Latvijas reģioniem, piedāvājot pilsētniekiem gardus, veselīgus un ekoloģiski tīrus lauku un dabas labumus. Tirdziņā ikviens varēja iegādāties Latvijas laukos augušus dārzeņus, ābolus, dabīgu pašmāju medu, kūpinājumus un citas gaļas un zivju delikateses, kā arī koka izstrādājumus. Tirdziņā tika piedāvāti arī tādi labumi kā svaigi spiesta smiltsērkšķu sula un eļļa, melleņu un dzērveņu sulas, kā arī citas veselību spēcinošas dabas veltes, kas nesatur krāsvielas, ķimikālijas un ir iegūtas dabīgā veidā.

Kopumā zaļā tirdziņa rīkotāji atzina, ka viņu iecere pilnībā izdevās – viņi ne tikai radīja iespēju pašmāju zemniekiem pierādīt savas produkcijas augsto kvalitāti un neaprakstāmo garšas bagātību, bet arī priecēja ikvienu tirdziņa apmeklētāju, raisot cilvēkos pozitīvas noskaņas un saulainu smaidu.