Jaunumi 2010 /

Ziemassvētku radošās darbnīcas „Jauna elpa”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar inovāciju izglītības centru „Ideja” Ziemassvētku gaidās aicina ikvienu interesentu piedalīties radošajās darbnīcās „Jauna elpa”. Radošo darbnīcu ietvaros dalībnieki, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes, varēs bez maksas mācīties gatavot skaistus Ziemassvētku rotājumus, dāvanas un dāvanu iesaiņojumus no otrreizējām izejvielām – sadzīvē vairs nevajadzīgām lietām.

Nodarbību apraksts

Nodarbību ietvaros profesionāli inovāciju izglītības centra speciālisti apmācīs katru radošās darbnīcas dalībnieku dažādu oriģinālu un mīļu Ziemassvētku dāvanu, dāvanu iesaiņojumu un svētku rotājumu pagatavošanā no nevajadzīgām lietām, uzsverot otrreizējo resursu izmantošanas nepieciešamību un to plašās pielietošanas iespējas.

Radošo nodarbību laikā dalībniekiem tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli, lai katrs dalībnieks varētu pilnībā izpaust savas radošās spējas un mājās iekrājušās nevajadzīgās lietas pārvērst brīnumskaistā izstrādājumā. Taču dalībniekiem lūgums uz nodarbībām ņemt līdzi arī savās mājās pieejamos materiālus – sīkāk skat. Nodarbību aprakstu. 

Kalendārais grafiks

Radošo darbnīcu „Jauna elpa” laikā šī gada novembrī un decembrī norisināsies 20 nodarbības, kuru ietvaros tiks apgūtas šādas tēmas:

  • Vāzītes un podiņi no tukšām PET un stikla pudelēm dekupāžas tehnikā
  • Papīra dāvanu maisiņu  un apsveikuma kartiņu izgatavošana no veciem žurnāliem,  plakātiem un kartona atgriezumiem
  • Auduma maisiņi piparkūkām, riekstiņiem un citām dāvaniņām no nevajadzīga apģērba un auduma atgriezumiem ar dekorējumu trafarettehnikā, pielietojot  tekstilkrāsas un tekstilflomasterus
  • Ziemassvētku dāvanu kārbu izgatavošana
  • Svētku dekori, eglīšu rotājumi no otrreizējā papīra, kastēm, dzijas, dabas materiāliem

Detalizētu nodarbību norises grafiku un laika sadalījumu lūgums skat. Kalendārajā grafikā.

Nodarbību norises vieta

Radošās darbnīcas norisināsies IIC „Ideja” telpās Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 40/1, ieeja no pagalma puses. Radošās darbnīcas norisināsies grupās līdz 10 cilvēkiem.

Reģistrācija

Lai piedalītos radošajā darbnīcā, nepieciešams obligāti reģistrēt savu dalību. Reģistrācija nodarbībām: www.ideja.edu.lv  klikšķinot sākumlapā „Piesakies semināram” vai zvanot pa tālr.67506453.

Cenas un vecuma ierobežojumi

Radošās darbnīcas „Jauna elpa” norisinās bez maksas un tajās var piedalīties jebkura vecuma dalībnieki. Bērni līdz 12 gadu vecumam nodarbībās var piedalīties tikai vecāku vai pedagogu pavadībā.

Papildus informācija:

Laima Jekšiņa

SIA “Zaļā josta” mārketinga projektu vadītāja

Mūkusalas 41b, Rīga, LV-1004, Latvija

Tālr.: 6 7808294, mob.: 2 6710793, fakss: 6 7808320

E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv

Olga Pekarska

SIA RK „Vilori” Inovāciju izglītības centra „IDEJA” projektu vadītāja, pasniedzēja

Kr.Valdemāra 40/1, Rīga, LV-1010, Latvija

Tālr. 6 7506453, mob. 29493720

E-pasts: ideja@ideja.edu.lv

www.ideja.edu.lv