Jaunumi 2009 /

Zīmējumu dāvinājums Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai

Atpakaļ

Šī gada 7. oktobra rītā SIA „Zaļā josta” pārstāvji kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu devās apciemot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu Gaiļezerā, sveicot slimnīcas personālu slimnīcas 110 gadu jubilejā, kā arī īpaši iepriecinot mazos slimnīcas pacientus.

Slimnīcas personālu apsveikt apaļajā jubilejā bija ieradies SIA „Zaļā josta” finanšu direktors Mārtiņš Krūmiņš, izsakot sirsnīgu pateicību par darbinieku ieguldījumu bērnu veselībā un labklājībā. SIA „Zaļā josta” Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai pasniedza skaistu dāvanu – košu un dzīvespriecīgu bērnu zīmējumu izstādi. Bērnu zīmējumi tapuši divu Vislatvijas skolēnu vizuālās mākslas konkursu – „Zaļas domas par Latviju” un „Dabas bagātības” – ietvaros, no kuriem slimnīcai dāvāti 58 skaistākie darbi. Slimnīcai dāvātie zīmējumi tika skaisti ierāmēti un tagad kļūs par slimnīcas atjaunoto korpusu rotu, kas noteikti spēs iepriecināt mazo pacientu sirsniņas.

Sveicot slimnīcas personālu un dāvinot zīmējumus, M. Krūmiņš citēja Zentas Mauriņas teikto: „Lielākais mākslas darbs ir un paliek dzīvais cilvēks”, tādējādi uzsverot slimnīcas personāla nenovērtējamo ieguldījumu mūsu visu labā.

Īpašs pārsteigums tika sarūpēts mazajiem slimnīcas pacientiem – viņus apcienot bija ieradies SIA „Zaļā josta” Ezītis Jostiņš. Jostiņš cienāja bērnus ar konfektēm, kā arī atnesa bērniem zīmēšanas papīru un krāsainos zīmuļus, lai bērni varētu paši brīvajā laikā pievērsties zīmēšanai un radīt līdzīgus mākslas darbus, kas, iespējams, kādreiz rotās kāda slimnīcas korpusa sienas.

Bērni bija pārsteigti par Jostiņa ierašanos, taču ar prieku devās ar viņu iepazīties un apsveicināties. Lielāko izbrīnu izrādīja vismazākie slimnīcas pacienti, kas šādu meža iemītnieku nekad nebija redzējuši. Taču visi bija patīkami iepriecināti par Jostiņa sarūpētajiem kārumiem, jautājot, kurā mežā Jostiņš tos ir salasījis.

Pēc slimnīcas apmeklējuma SIA „Zaļā josta” pārstāvjus pārņēma patīkama sajūta par to, ka ir izdevies izraisīt neviltotu bērnu smaidu un prieku par mūsu apciemojumu un saņemtajām dāvanām. No sirds ceram, ka mūsu dāvātie bērnu zīmējumi spēs padarīt slimnīcas ikdienu gaišāku un iepriecināt mazos slimnīcas pacientus, kā arī padarīt slimnīcas personāla darbavietu mājīgāku.

SIA „Zaļā josta” novēl Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai vēl daudzus veiksmīgus darba gadus, gādājot par pasaules lielākā dārguma – mūsu bērnu – veselību un labklājību.